Ürününüzü başka bir model veya renk ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yeni bir sipariş vermeniz gerekir.

Ürün değişim ve ya iadelerde ürünlerin kesinlikle kullanılmamış olması ve faturası ile iadesinin yapılması gerekir. Kullanılmış ürünlerde kesinlikle iade ve ya değişim işlemi yapılmamaktadır. 

Siparişinizi aldıktan sonra 30 gün içinde ürünü  iade edebilirsiniz. Paketinizden çıkan iade formunu doldurarak faturanız ile birlikte herhangi bir MNG Kargo şubesinden iade gönderiminizi bedelsiz olarak yapabilirsiniz. Teslimat adresi olarak Eryaman Altay Mah. 2663. Cad. Fırat Life Style Residence B Blok No:32 Etimesgut / ANKARA  adresini kullanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo harici firmalar ile olan gönderilerde, şirketimizin kargo ücretini veya teslimatta ödemeyi kabul etmeyeceğini ve iade ücretlerini ödemeyeceğini önemle hatırlatmak isteriz.

Tüketici Kanunundaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, iade süresi ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk 30 iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, iade süresi 30 gündür.

Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar iade olacaktır.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-4 iş gününü almaktadır.