bagvagon.com, NYZ Kimya Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin bir iştirakidir. 1940 yıllından bu yana gelen ticaret kültürünün yeni nesil uzantısı olarak kurulmuştur. 

bagvagon.com Türk kadınlarının çanta aradıklarında ilk bakacakları platform olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda sitede bulunan tüm çantalar hem kalitesi hem de sıklığı açısında özenle seçilmiş ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Her geçen gün bünyesine kattığı yeni markalar ile stok kapasitesini ve çeşitliliğini hızla artırmaktadır. 

bagvagon.com'da bulunan tüm çantalar garantilidir ve herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda ücretsiz olarak tamiri veya gerekli ise değişimi yapılmaktadır. 

Satın aldığınız her çanta kendinize veya sevdiklerinize aldığınız bir hediyedir. Bu sebep ile de siparişini verdiğiniz her bir çanta paketlenmeden önce tekrar kontrol edilir ve özenle paketlenir. Kargo esnasında oluşabilecek deformasyonların önüne geçmek için çantalar dolgu malzemeleri ile desteklenir. Yurtiçi Kargo güvencesi ile de en geç 2 gün içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

bagvagon.com'da müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutulmaktadır ve satış esnasında, satış sonrasında ve iade sürecinde bagvagon müşterilerine maksimum destek sunulmaktadır.

Amacımız zevkle yaptığımız işimizde sizleri de mutluluğumuza ortak edebilmektir.